Kominiarz w przedszkolu Email

W dniu 20.05.2019 r. nasze przedszkole odwiedził Pan kominiarz.  Dzieciom zaprezentował się w tradycyjnym stroju kominiarskim: czarnym mundurze z błyszczącymi guzikami oraz z tajemniczymi przyrządami.

Podczas spotkania Pan kominiarz opowiedział o swojej trudnej i niebezpiecznej pracy oraz o sprzętach, którymi posługuje się na co dzień w trakcie wykonywania swoich obowiązków. Dowiedzieliśmy się wiele ważnych rzeczy, m.in. po co czyszczone są kominy, do czego służą kratki wentylacyjne i co najważniejsze, dlaczego nie wolno palić śmieci w domowych piecach.

Przesądy mówią, że widząc kominiarza należy jak najszybciej złapać się za guziki, wtedy kominiarz przyniesie szczęście, miejmy nadzieję że, tak będzie ;)

 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj325
mod_vvisit_counterW tym tygodniu11469
mod_vvisit_counterW tym miesiącu37928
mod_vvisit_counterWszystkich2514879

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 257 gości 

Tylko dla pracowników