"Słoneczka" z wizytą w Urzędzie Miasta Email

Dzieci z grupy Słoneczka dzięki uprzejmości Pana Burmistrza Leszka Włodarskiego mogły zobaczyć jak wygląda i czym zajmuje się Urząd Miasta.

Podczas wizyty włodarz miasta opowiedział dzieciom o swojej pracy. Dzieci po wizycie w gabinecie Pana Burmistrza zostały oprowadzone po referatach, gdzie poznały zadania, za które odpowiedzialni są poszczególni pracownicy. Jedną z atrakcji podczas wizyty była możliwość zrobienia sobie zdjęcia na fotelu Burmistrza. Na koniec wizyty dzieci otrzymały od urzędników słodkości oraz odblaski.

Wizyta ta była ważną lekcją dla przedszkolaków, która na długo pozostanie w ich pamięci.

 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj285
mod_vvisit_counterW tym tygodniu11429
mod_vvisit_counterW tym miesiącu37888
mod_vvisit_counterWszystkich2514839

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 251 gości 

Tylko dla pracowników