"Słoneczka" z wizytą w Urzędzie Miasta Email

Dzieci z grupy Słoneczka dzięki uprzejmości Pana Burmistrza Leszka Włodarskiego mogły zobaczyć jak wygląda i czym zajmuje się Urząd Miasta.

Podczas wizyty włodarz miasta opowiedział dzieciom o swojej pracy. Dzieci po wizycie w gabinecie Pana Burmistrza zostały oprowadzone po referatach, gdzie poznały zadania, za które odpowiedzialni są poszczególni pracownicy. Jedną z atrakcji podczas wizyty była możliwość zrobienia sobie zdjęcia na fotelu Burmistrza. Na koniec wizyty dzieci otrzymały od urzędników słodkości oraz odblaski.

Wizyta ta była ważną lekcją dla przedszkolaków, która na długo pozostanie w ich pamięci.

 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj1631
mod_vvisit_counterW tym tygodniu4972
mod_vvisit_counterW tym miesiącu76538
mod_vvisit_counterWszystkich2274218

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 219 gości 

Tylko dla pracowników