Wycieczka do "Magicznych Ogrodów" Email

W dniu 13 czerwca  dzieci z grupy "Krasnoludki", "Słoneczka" i "Motylki" wyjechały na wycieczkę do „Magicznych Ogrodów” w Trzciankach pod Janowcem.

Podczas pobytu w urokliwym parku na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Baśniowy świat zabaw, fantazji i magii przywitał nas upalną letnią pogodą, która dzięki kurtynom wodnym okazała się nie taka straszna. Po zabawach dzieci mogły odpocząć przy pysznym obiedzie i z nowymi silami wyruszyć na zwiedzanie "Magicznych Ogrodów". Zwiedzając bajeczną krainę przedszkolaki poznały mieszkańców Magicznych Ogrodów: smoki, skrzaty, Bulwiaki, psotne Mordole, a także strażników ogrodu - Krasnoludów. Pole z gigantycznymi marchewkami, śpiewający skrzat i mruczące drzewa wprawiły dzieci w zachwyt.

Tego dnia nikomu nie groziła nuda i choć bardzo zmęczeni to szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola.

 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj1515
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9575
mod_vvisit_counterW tym miesiącu57005
mod_vvisit_counterWszystkich2348205

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 138 gości 

Tylko dla pracowników