Pani stomatolog z wizytą u Krasnoludków i Słoneczek Email

W dniu 18 czerwca naszych przedszkolaków z najstarszych grup odwiedziła Pani Natalia, która w bardzo ciekawej formie opowiedziała dzieciom o zawodzie stomatologa i sposobach dbania o piękny i zdrowy uśmiech. Nasze 5latki dowiedziały się co to jest próchnica, dlaczego zęby się psują i jak prawidłowo należy je czyścić. Na koniec spotkania dzieci otrzymały również niespodzianki. Każdy mógł sobie wybrać szczoteczkę lub pastę. Mamy nadzieję, że przedszkolaki zastosują rady Pani stomatolog w praktyce.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za przeprowadzenie bardzo ciekawych zajęć oraz prezenty !

 
mod_vvisit_counterDzisiaj456
mod_vvisit_counterW tym tygodniu7955
mod_vvisit_counterW tym miesiącu61404
mod_vvisit_counterWszystkich2614732

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 180 gości 

Tylko dla pracowników