Bezpieczne wakacje - spotkanie z pracownikiem Straży Miejskiej Email

W trosce o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków zaprosiliśmy do naszej placówki Panią Bogusię - pracownika Straży Miejskiej w Łęcznej.

Głównym celem spotkania było przekazanie wiedzy na temat obowiązujących zasad bezpieczeństwa w domu, nad wodą, w lesie, w samochodzie czy na ulicy a także wdrożenie u dzieci obowiązku ich przestrzegania. Przedszkolaki usłyszały dlaczego nie powinny rozmawiać z obcymi, co zrobić jeśli się zgubią. W nagrodę za aktywny udział w dyskusji otrzymały opaski odblaskowe. Nie mniej jednak zawsze będziemy pamiętać, by w każdej sytuacji zachować ostrożność.

Dziękujemy Pani Bogusi za wspaniałą atmosferę oraz ogromne zaangażowanie naszych milusińskich przedszkolaków do aktywnego udziału w dyskusji.

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 93 gości 

Tylko dla pracowników