Krasnoludki na warsztatach w DOMU TRADYCJI LUDOWEJ Email

W maju grupa "Krasnoludki"  brała udział w warsztatach współfinansowanych przez Urząd Miasta Łęczna w DOMU TRADYCJI LUDOWEJ w miejscowości Stara Wieś.

Dzieci  w trakcie zajęć  miały okazję poznać Staropolskie obyczaje i wierzenia oraz zobaczyć narzędzia jakimi  posługiwano się w życiu codziennym w tamtych czasach.  Krasnoludki rozwijały również swoje zdolności manualne podczas wykonania prezentów dla swoich rodziców- "poduszki kotki" z wełny Alpaki. Dzieci zaprzyjaźniły się również z dwiema kozami które Pani Joanna ma w swoim gospodarstwie, mogły je pogłaskać i nakarmić suchym chlebem.

 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj973
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9456
mod_vvisit_counterW tym miesiącu62544
mod_vvisit_counterWszystkich2454475

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 293 gości 

Tylko dla pracowników