"Rodzice z Talentem" przedstawienie o emocjach " Królewna Basia" Email

Grupa teatralna "Rodzice z Talentem" w dniu 18.06.2019r. wystąpiła przed najdroższą i najbardziej "surową" widownią, czyli DziećmiSmile. Przedstawienie o tytule "Królewna Basia" utrwaliło "małej widowni" co to są emocje, jak je rozpoznawać i jak możemy sobie radzić z nimi, szczególnie z negatywnymi. Rodzice- mamy same przygotowywały stroje do przedstawienia i bardzo aktywnie współtworzyły spektakl.
Grupa teatralna działa w przedszkolu już trzeci rok, tworzą ją mamy dzieci uczęszczających do naszej placówki: p. Anna- mama Pawełka,  p. Dorota- mama Marysi, p.Magdalena- mama Izy, p. Edyta - mama Piotrusia, p.Agnieszka- mama Olusia, p. Diana- mama Izy i p. Joasia mama, której dziecko - Igor opuściło już progi przedszkolne. Koordynatorem i reżyserem jest p. Agnieszka a scenografię przygotowuje p. Ania wychowawczynie z grupy "Jagódki".
Przedstawienie bardzo podobało się dzieciom. Były zainteresowane i nagrodziły wysiłek mam gromkimi brawami.
Dziękujemy i zapraszamy za rok do wspólnej zabawy w teatr.Smile

Poprawiony: czwartek, 27 czerwca 2019 21:11
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 91 gości 

Tylko dla pracowników