Zakończenie roku Email

„Jest nam dzisiaj trudno pożegnać się z Wami.
Koledze z kolegą a dzieciom z Paniami...”

W środę 26.06. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego z udziałem rodziców i zaproszonych gości. Tego dnia dwie grupy przedszkolne „Słoneczka” i „Krasnoludki” zakończyły swój pierwszy etap edukacji.

Straszaki pod czujnym okiem Pań przygotowały występ artystyczny, który rozpoczął się od tańców: Poloneza i Belgijki. Występy dzieci dostarczyły wszystkim wielu wzruszeń i pozytywnych emocji.

Po części artystycznej Pani dyrektor przedszkola złożyła podziękowania rodzicom za całoroczną pomoc i współpracę oraz wręczyła straszakom odchodzącym do szkoły dyplomy i nagrody książkowe.

Po części oficjalnej dzieci rozeszły się do swoich sal gdzie czekał na nie słodki poczęstunek.

Był to dzień nostalgiczny ale i radosny, pełen przeżyć zarówno dla przedszkolaków, rodziców jak i nauczycielek.

mod_vvisit_counterWszystkich2348272