Wręczenie książeczek z opowiadaniami „Przygody Zippiego” Email

Jednym z działań w ramach projektu profilaktycznego realizowanego w naszym przedszkolu był konkurs literacki, w którym dzieci wraz z rodzicami opisywały przygody Zippiego, bohatera zajęć prowadzonych w ramach Innowacji pedagogicznej "Edukacja społeczna przedszkolaków metodami programu Przyjaciele Zippiego". W dniu 6 czerwca podczas pikniku rodzinnego w Domu Tradycji Ludowej dzieci otrzymały nagrody za udział w konkursie, jednak kolejnym działaniem w ramach programu było wydanie książeczki z nagrodzonymi opowiadaniami. Podczas uroczystości zakończenia roku Pani Dyrektor wręczyła dzieciom i ich rodzicom pamiątkowe książeczki.

Dzieci nagrodzone:

Izabela R. z mamą Magdaleną

Aleksander D. z mamą Marleną

Fabian S. z mamą Karoliną

Hanna Ś. z mamą Małgorzatą

Marysia S. z mamą Sylwią

Mikołaj S. z mamą Sylwią

Aleksander B. z mamą Magdaleną.

Publikacja finansowana została ze środków Gminy Łęczna

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 87 gości 

Tylko dla pracowników