Katecheza przedszkolaków w Kościele Św. Marii Magdaleny Email

Przedszkolacy z grupy "Słoneczka" odwiedziły Kościół parafialny Św. Marii Magdaleny w Łęcznej. Zapoznały się z miejscem świętym w którym obowiązują specjalne zasady zachowania się.Uczyły się jak przywitać Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Poznały wnętrze dzwonnicy, kościoła: ołtarz,ambonę, tabernakulum, chrzcielnicę, konfesjonał, organy. Obejrzały stacje drogi krzyżowej, obrazy i figury świętych. Na zakończenie niezwykle ciekawej lekcji otrzymały od księdza Tomasza różańce oraz piękne zakładki do książek. Dziękujemy księdzu Tomaszowi za niezwykłą lekcję religii.

 
mod_vvisit_counterDzisiaj606
mod_vvisit_counterW tym tygodniu8105
mod_vvisit_counterW tym miesiącu61554
mod_vvisit_counterWszystkich2614882

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 223 gości 

Tylko dla pracowników