1 miejsce na Międzyprzedszkolnej Olimpiadzie Sportowej Email


1 miejsce na Międzyprzedszkolnej Olimpiadzie Sportowej

21.09.2019r. odbyła się Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa
pod hasłem:

„DUŻY I MAŁY TO SPORTOWIEC DOSKONAŁY”Przedszkolaki z grup „Słoneczka”  i „Krasnoludki” dzielnie walczyły i reprezentowały nasze przedszkole na zawodach sportowych pod okiem piłkarek i piłkarzy  GKS Górnik Łęczna. Sprawność oraz wysiłek włożony w przygotowania do Olimpiady zostały docenione. Drużyna w składzie: Ksawery, Natalka, Dawid, Oskar, Iza, Hubert, Adaś, Olek, Michał i Wiktor dumnie wywalczyła 1 miejsce.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy rodzicom za wspaniały doping!

Zawodników przygotowały:

p. Ola, Alicja, Ania i AngelikaPoprawiony: wtorek, 08 października 2019 20:55
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 134 gości 

Tylko dla pracowników