Dzień Przedszkolaka Email

20.09.2019r. Obchodziliśmy w Naszym Przedszkolu "Dzień Przedszkolaka".

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka został ustanowiony przez Sejm, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci.

W naszym przedszkolu już od rana dzieci powitała wesoła muzyka z piosenkami przedszkolnymi. Po śniadaniu wszyscy wyruszyli kolorowym korowodem na plac z fontannami. Tam odśpiewaliśmy Hymn Przedszkolaka oraz poruszaliśmy się przy melodiach znanych Nam dobrze piosenkach, następnie przedstawiciele grup wypuścili baloniki w pięciu kolorach: zielony - Skrzaty, fioletowy - Jagódki, czerwony - Muchomorki, żółty - Słoneczka oraz niebieski - Krasnoludki. Radosnym pochodem wróciliśmy do przedszkola, gdzie Panie wręczyły dzieciom medale.

Już czekamy na kolejny rok, aby bawić się w Dniu Przedszkolaka.

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 116 gości 

Tylko dla pracowników