Jagódki dbają o ząbki Email

Przyzwyczajenie do szczotkowania zębów już od najmłodszych lat ma olbrzymi wpływ na troskę o higienę jamy ustnej w dorosłym życiu. Podstawowym zadaniem zapobiegającym powstawaniu ubytków w zębach jest ich regularne mycie, czyli usuwanie płytki nazębnej, w której bytują groźne bakterie. Dlatego też „Jagódki” codziennie po śniadaniu myją zęby. Podczas zajęć dydaktycznych dzieci dowiedziały się, jak to należycie robić. Poznały też Królika Pampisia, który również opowiedział przedszkolakom, jak trzeba dbać o ząbki, aby były białe i zdrowe.

 
mod_vvisit_counterDzisiaj552
mod_vvisit_counterW tym tygodniu8051
mod_vvisit_counterW tym miesiącu61500
mod_vvisit_counterWszystkich2614828

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 204 gości 

Tylko dla pracowników