Jagódki poznają dary Pani Jesieni Email

W pierwszym tygodniu października w naszej grupie realizowana była tematyka "Dary jesieni". Dzieci przyniosły do przedszkola różne warzywa i owoce, które były wykorzystane podczas zajęć dydaktycznych. "Jagódki" nazywały i rozpoznawały różne dary z ogrodu i sadu za pomocą zmysłów: wzroku, smaku i dotyku. W piątek zrobiliśmy sobie „Owocową ucztę”, podczas której zniknęły z talerzyków wszystkie przygotowane owoce. Przedszkolaki wiedzą już doskonale, że warzywa i owoce należy spożywać codziennie, nie tylko dlatego, że są smaczne, ale przede wszystkim dlatego, że są bardzo zdrowe.

Dziękujemy Rodzicom za przyniesione "Dary jesieni".

Poprawiony: wtorek, 22 października 2019 20:24
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 136 gości 

Tylko dla pracowników