Dzień Edukacji Narodowej Email

Dnia 14 października w naszym Przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W spotkaniu przygotowanym przez grupę „Krasnoludki” uczestniczyła cała społeczność przedszkolna - dzieci ze wszystkich grup wraz z wychowawczyniami, dyrektor przedszkola Pani Katarzyna Gańska., pracownicy administracji i obsługi, przedstawiciele Rady Rodziców, burmistrz Łęcznej Pan Leszek Włodarski oraz kierownik Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli Pan Artur Radko. Prezentując wiersze i piosenki dzieci dziękowały za opiekę, wychowanie, naukę i troskę wszystkim pracownikom przedszkola. Dzień ten był też okazją do wręczenia nagród Burmistrza i Dyrektora nauczycielom i pracownikom obsługi.

Poprawiony: sobota, 02 listopada 2019 14:12
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 123 gości 

Tylko dla pracowników