Pasowanie na przedszkolaka Email

6 listopada w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem - "Pasowanie na przedszkolaka". Dla najmłodszych "Skrzatów" i części dzieci z grup: "Jagódki" i "Muchomorki" było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki otrzymując od gości gromkie brawa.

Na koniec złożyły uroczystą przysięgę - po czym Pani Dyrektor za pomocą "czarodziejskiego ołówka" dokonała uroczystego "Aktu pasowania". Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci jak i nauczycielek.

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 123 gości 

Tylko dla pracowników