11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości Email

"Dziecko to taki patriota mały, na co dzień, a nie od święta…"

W dniu 08 listopada przedszkolaki wraz ze swoimi Paniami oraz zaproszonymi gośćmi spotykały się w sali grupy „Słoneczka” na uroczystości z okazji rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uroczystości - poświęconej ojczyźnie i wolności. Jedenasty listopada to symbol miłości do ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa. Organizowana co roku w naszym w przedszkolu uroczystość ma na celu kształtowanie postaw obywatelskich i patriotycznych wśród dzieci.

Nasze przedszkole włączyło się również do akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej "Szkoła do hymnu" w ramach której wspólnie odśpiewaliśmy z należytą powagą oraz postawą na baczność cztery zwrotki hymnu państwowego "Mazurka Dąbrowskiego".

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 109 gości 

Tylko dla pracowników