Gościliśmy autorkę wielu książek i wierszy dla dzieci Panią Alicję Barton Email

05.11.2019r. w naszym przedszkolu gościliśmy autorkę wielu książek i wierszy dla dzieci Panią Alicję Barton.

Sama mówi, że jej energia to dar od Ducha Świętego. Mimo swojego wieku jest stale aktywnym wolontariuszem. Odwiedza dzieci w szpitalach, żłobkach, przedszkolach i szkołach. Znana jest jako „Jaśkowa Babcia”, która spotykała się z młodymi słuchaczami Radia Lublin. Alicja Barton jest jedną z pięciu osób w naszym regionie, które wyróżniono niezwykłym medalem przyznawanym przez dzieci na całym świecie, Orderem Uśmiechu.

Dzieci przyjęły pisarkę ciepło i były bardzo zainteresowane podczas spotkania, zakupiły książki a Pani Ala wpisała dedykację dla każdego z nich.

Dziękujemy za odwiedziny Pani Alicjo i zapraszamy do nas gdy tylko czas i zdrowie pozwoli.

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 89 gości 

Tylko dla pracowników