II Przegląd poezji „W krainie dziecięcej fantazji”. Email

21 marca 2013 r. w ramach kampanii „Cała Polska Czyta Dzieciom” Przedszkole Publiczne Nr 1 oraz Centrum Kultury w Łęcznej zorganizowało II przegląd poezji „W krainie dziecięcej fantazji”. Impreza odbyła się z okazji pierwszego dnia wiosny i Światowego Dnia Poezji. Ulicami naszego miasta dzieci z łęczyńskich przedszkoli szły w wiosennych barwnych korowodach, z kukłami Marzanny, aby spotkać się na placu pod Centrum Kultury i śpiewając piosenki powitać nową porę roku. W sali widowiskowej po oficjalnym otwarciu przez Dyrektora Centrum Kultury pana Eugeniusza Misiewicza oraz panią Bożenę Brzezicką Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 1, uczestnicy prezentowali przygotowane wiersze. W przerwach publiczność oglądała występy taneczne w wykonaniu 5,6 latków z Przedszkola Publicznego Nr 1. Występ przed liczną publicznością był na pewno nowym doświadczeniem dla wszystkich przedszkolaków, ale poradziły sobie z tym znakomicie. Dzieci pokonały tremę i dobrze się bawiły prezentując swoje umiejętności recytatorskie. Po  występach uczestnicy  otrzymali  pamiątkowe  dyplomy, książki i słodki poczęstunek.

Poprawiony: wtorek, 26 marca 2013 17:46
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 173 gości 

Tylko dla pracowników