Konkurs plastyczny "Z bajką bezpieczniej" Email

22 marca w Przedszkolu Publicznym Nr 2 w Łęcznej odbyło się wręczenie nagród i dyplomów dla dzieci nagrodzonych w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym na "Postać, którą zapamiętałem z przedstawienia w wykonaniu nauczycieli koła teatralnego - "Z bajką bezpieczniej". W konkursie wzięły udział dzieci z trzech przedszkoli. Nagrodę za zajęcie I miejsca otrzymał Krzysztof Jaworski - 6lat, II miejsce zajęła Klaudia Szcześniak - 6 lat, natomiast wyróżnienia otrzymały: Ewa Mamcarz, Oliwia Życka  - 6lat. Nagrodzone dzieci zostały przygotowane pod kierunkiem p. Barbary Wiśniewskiej oraz p. Anny Gomuły-Dobosz. Serdecznie gratulujemy.

Poprawiony: niedziela, 21 kwietnia 2013 16:04
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 224 gości 

Tylko dla pracowników