Akcja Marzycielska Poczta - piszemy listy do chorych dzieci Email

18 listopada wszystkie grupy z przedszkola już od rana przygotowywały kartki, laurki, ozdoby świąteczne dla chorych dzieci : Julci P., która cierpi na jedną z najrzadszych chorób na świecie i Mateuszka H. , który porusza się na wózku inwalidzkim.

Dzieci wykonały laurki, kartki i ozdoby dla chorych dzieci, które bardzo poruszyły serca małych przedszkolaków. Rozmawialiśmy o tym, że warto dostrzec drugiego człowieka, by pomyśleć o jego potrzebach, a każdy przecież potrzebuje uśmiechu i miłego słowa.

Prace dzieci zostaną spakowane i wysłane do adresatów.

Przedszkolaki po raz pierwszy wzięły udział w akcji Marzycielskiej Poczty pod okiem koordynatora – p. Ani Mokijewskiej - Sadło.

Życzymy Dzieciom dużo zdrówka i żeby jak najszybciej wróciły do swoich pasji.

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 120 gości 

Tylko dla pracowników