Warsztaty z rodzicami pt. Las w szkle w grupie Krasnoludków Email

W ramach innowacji "Ogrodoterapii" odbyły się w grupie Krasnoludków warsztaty pt.: "Las w szkle". Głównym celem spotkania rodziców i dzieci było stworzenie namiastki zieleni pachnącej lasem, którą można zabrać do domu, podziwiać i relaksować się przy niej. Wspólnie spędzony czas obfitował w dobrą zabawę przy tworzeniu i komponowaniu zieleni. Rodzice i dzieci bardzo zaangażowali się w działanie. Mieliśmy okazję obcować z różnorodnym materiałem przyrodniczym: ziemią, kamieniem, mchem, szyszkami, korą drzewa, piaskiem i roślinami. Roztaczający się wokół zapach natury, który nam towarzyszył podczas warsztatów, pozwolił się zrelaksować i naładować energią.

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 168 gości 

Tylko dla pracowników