Świętujemy - Dzień Pluszowego Misia Email

Jak co roku w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Już od rana na korytarzu witał Nas Miś Uszatek z którym można było sobie zrobić zdjęcie. W tym dniu każdy przedszkolak przyszedł ze swoim ukochanym misiem, aby móc wspólnie się pobawić i pośpiewać. Po śniadanku panie z grupy Skrzaty i Jagódek przygotowały dla Nas niespodziankę w postaci przedstawienia pt. "Miś Łakomczuszek" a Pani Basia W. z Miejsko Gminnej Biblioteki w Łęcznej przeczytała dzieciom bajkę "Urodziny Misia". Były też konkursy, tańce, słodka niespodzianka w postaci misiaczka. Na koniec Pani Basia wraz z Misiem rozdała dzieciom książeczki za uczestnictwo w plastycznym konkursie pt. "Mój Ukochany Miś".

Przedszkolaki chętnie brały udział w zabawach oraz bardzo uważnie oglądały przedstawienie i już na pewno nigdy nie przesadzą ze słodkościami, tak jak Miś Łakomczuch z bajki.

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie misiowych łakoci.

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 107 gości 

Tylko dla pracowników