Łęczna Czyta Dzieciom po Angielsku - II edycja akcji Email

Dnia 8 kwietnia o godz. 10.00 w Bibliotece Publicznej przy ul. Bożniczej 21 zainaugurowano II edycję spotkań z cyklu "Łęczna Czyta Dzieciom po Angielsku". Wspólne czytanie dzieciom po angielsku organizowane jest w ramach ogólnopolskiej akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom". Akcja jest objęta honorowym patronatem Burmistrza Miasta Łęczna Teodora Kosiarskiego. W spotkaniu wzięły udział nasze przedszkolaki z grupy 5-6 latków. Dzieci oraz wszystkich przybyłych na spotkanie gości przywitała Danuta Panas - dyrektor biblioteki. Następnie Ewa Dołgań-Panas - dyrektor Centrum Helen Doron w Łęcznej przybliżyła akcję głośnego czytania dzieciom po angielsku. Lektor - Katarzyna Pietrzak zapoznała dzieci z niezbędnym słownictwem potrzebnym do zrozumienia bajki wykorzystując zabawy ruchowe, plansze obrazkowe oraz kolorowe zabawki. Nauczyły się też wielu angielskich słów. Na zakończenie spotkania p. burmistrz wręczył dzieciom książeczki do kolorowania.

 

Poprawiony: niedziela, 21 kwietnia 2013 08:39
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 122 gości 

Tylko dla pracowników