Podsumowanie zbiórki darów dla Domu Dziecka w Kijanach Email

W dniach 01-27 marca 2013r.  we wszystkich łęczyńskich przedszkolach odbyła się zbiórka darów na pomoc i wsparcie dla dzieci z domu Dziecka w Kijanach pn. „Wiosenna Pomoc”. Akcja pokazała jak „wielkie serca” mają dzieci, ich rodzice i pracownicy przedszkola. Bez Państwa całość akcji nie przyniosłaby tak dużego rezultatu. To dzięki Państwa ofiarności zostały zebrane i ofiarowane: środki czystości, pościel, zabawki, książki, gry, słodycze, przybory chemiczne i szkolne.

Pani Dyrektor Domu Dziecka w Kijanach i jego pracownicy złożyła serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w ten piękny gest niesienia pomocy.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za okazane serce – koordynatorki akcji:
Anna Gomuła-Dobosz, Katarzyna Gańska.

 

 

Poprawiony: czwartek, 25 kwietnia 2013 07:32
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 219 gości 

Tylko dla pracowników