Teatrzyk „Strach na wróble” oraz spotkanie autorskie z Bogusławą Hodyl Email

 

11 kwietnia w  Miejsko-Gminnej Bibliotece  Publicznej  im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej przy ul. Bożnicznej 21 odbyło się przedstawienie pt. „Strach na wróble” oraz spotkanie autorskie z Bogusławą Hodyl – autorką książeczek dla najmłodszych.

W spotkaniu wzięły udział dzieci 5 i 6 letnie. Pani Bogusława Hodyl opowiedziała przedszkolakom jak powstają książeczki dla dzieci. Zaprezentowała m.in. wiersz o liczbach pt.: "Która ważniejsza?". Wiersz ten dostarczył nie tylko wiele radości i dobrego humoru, lecz był także okazją do utrwalenia liczenia w zakresie od 1 do 6. Następnie zaprezentowany został teatrzyk pt. „Strach na wróble”. Aktorzy w oparciu o książkę autorki, przedstawili zabawną historię pewnego stracha na wróble, który pilnował czereśni na drzewie przed wróbelkiem. Bogusława Hodyl wcieliła się w rolę wróbelka. Przedstawienie było ogromną atrakcją dla przedszkolaków,  dostarczyło wiele radości i uśmiechu. Dzieci obejrzały go z ogromnym zainteresowaniem. Na zakończenie aktorzy zostali nagrodzeni przez najmłodszych gromkimi brawami.


 

Poprawiony: niedziela, 21 kwietnia 2013 08:38
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 225 gości 

Tylko dla pracowników