Przedstawienie w przedszkolu „Z bajką bezpieczniej” Email

Grupa teatralna „Nauczyciele dzieciom” powstała w ramach współpracy międzyprzedszkolnej. Nauczyciele z przedszkoli nr 1, 2, i 3 przygotowali spektakl pt. „Z bajką bezpieczniej”. Przedstawienie odbyło się 9.02.2013r. w naszym przedszkolu. Bajkowe postacie ukazały dzieciom różne sytuacje zagrażające ich bezpieczeństwu oraz sposoby właściwego zachowania się w takich przypadkach.Z naszego przedszkola w rolę Policjanta wcieliła się Pani Dyrektor - Bożena Brzezicka, w rolę Jasia wcieliła się Anna Gomuła-Dobosz, w rolę Małgosi wcieliła się Katarzyna Gańska, natomiast w rolę Mamy Kozy wcieliła się Agnieszka Dubaj. Dzieciom przedstawienie w wykonaniu nauczycieli bardzo się spodobało czego dowodem były gromkie brawa.


Poprawiony: niedziela, 12 maja 2013 18:28
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 178 gości 

Tylko dla pracowników