Dni otwarte w przedszkolu Email

Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej, to przełomowy moment w życiu dziecka i jego rodziców. Stanowi on często pierwszą okazję do kontaktu z grupą społeczną. Aby ułatwić dzieciom proces przyszłej adaptacji i już teraz zapoznać z nowym miejscem, jakim jest nasze przedszkole, zorganizowaliśmy dni otwarte. Chcieliśmy, aby zajęcia te były dla dzieci okazją do zapoznania się z przedszkolem i jednocześnie dostarczyły pozytywnych skojarzeń z nowym miejscem. Aby umożliwiły wspólną zabawę w większej grupie rówieśniczej.
W czasie odwiedzin można było zapoznać się z wystrojem sal, rozkładem zajęć w poszczególnych grupach oraz z aktualną ofertą przedszkola.

 

Poprawiony: środa, 19 czerwca 2013 20:00
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 128 gości 

Tylko dla pracowników