Wizyta z okazji Tygodnia Bibliotek Email

Współpraca naszego przedszkola z Miejsko Gminną Biblioteką Publiczną w Łęcznej ma już długą tradycję. Mali czytelnicy co tydzień z utęsknieniem czekają na Panią Basię, żeby móc wypożyczyć nową książkę, ale nie tylko… Wspólnie organizujemy różne spotkania i imprezy- wyprawiliśmy nawet urodziny Kubusiowi Puchatkowi. Z okazji Tygodnia Bibliotek nasze przedszkolaki złożyły wszystkim pracownikom biblioteki najserdeczniejsze życzenia i uczestniczyły w zajęciach dotyczących prawidłowego korzystania z książek. Dzieci zobaczyły różne rodzaje książek i rozwiązywały tematyczną krzyżówkę. Doskonale poradziły sobie z odgadywaniem haseł i wpisywaniem ich w odpowiednie miejsca. Przedszkolaki obiecały, że w wakacje nie zapomną o książeczkach i będą o nie dbały.Poprawiony: czwartek, 20 czerwca 2013 18:44
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 217 gości 

Tylko dla pracowników