Rozstrzygnięcie konkursu Hellen Doron –Przemek III miejsce Email

 

Centrum Helen Doron w Łęcznej we współpracy z Miejsko- Gminną Bibioteką Publiczną im. Zbigniewa Herberta zorganizowało konkurs plastyczny pt. „Kangi w krainie wróżek”. Zadaniem uczestników było wykonanie dowolną techniką i w dowolnym formacie pracy przedstawiającej kangurka Kangiego i wróżek z wielkiego wyścigu. Podczas rozstrzygnięcia konkursu Burmistrz Łęcznej Pan Teodor Kosiarski przeczytał dzieciom wiersz J. Tuwima „Lokomotywa”, a Pani Kasia- lektorka szkoły H.D. opowiadanie w języku angielskim „Złotowłosa”. Dzieci uczestniczące w spotkaniu świetnie się bawiły. Oprócz Przemka N. z grupy 5,6- latków który zdobył III miejsce w konkursie wyróżnienia zdobyły: Weronika Z. z grupy 6 latków, Julia B., Nadia M., Zuzia K., Otylka Sz. z grupy 5-latków.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


 

Poprawiony: czwartek, 20 czerwca 2013 18:44
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 123 gości 

Tylko dla pracowników