"Duży i mały to sportowiec doskonały" - Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa Email

12.06.2013r. na stadionie GKS odbyła się Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa pod hasłem „Duży i mały to sportowiec doskonały”. Organizatorami imprezy było Przedszkole Publiczne nr 3 w Łęcznej oraz GKS Bogdanka S.A. Nasze przedszkole reprezentowała drużyna w składzie: Jaś G., Szymon K., Szymon P., Patryk W., Antoś D.(grupa 6-latki), Rafał G. (grupa 5,6-latki), Zuzia B., Filip W., Maciek K., Kamil B. (5- latki). Trenerkami drużyny były: p. Małgosia W. i p. Ania G.D. Nasi dzielni sportowcy zdobyli zaszczytne II miejsce, puchar, medale, dyplomy i niespodzianki. Największą jednak nagrodą dla dzieci była możliwość uczestniczenia w zawodach i niesamowity doping ze strony kibiców. Kolorowe stroje, błyszczące peruki i odgłosy towarzyszące imprezie były ogromnym wsparciem dla naszych zawodników.

Drodzy rodzice, dziękujemy za pomoc i za to, że trzymaliście za nas kciuki. Ten puchar należy się wszystkim.


Poprawiony: niedziela, 30 czerwca 2013 09:45
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 136 gości 

Tylko dla pracowników