Zakończenie roku 2012/2013 Email

„Żegnaj przedszkole, na szkołę nadszedł czas. Niech wspomnienia pozostaną, a do przodu biegnie czas.”

W czerwcu w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego z udziałem rodziców i zaproszonych gości. Był to dzień szczególny- pełen przeżyć dla przedszkolaków, rodziców oraz nauczycielek. Pod czujnym okiem Pań  przedszkolaki przygotowywały prezentację swoich umiejętności -  a tym samym wzbogaciły ten dzień swoim występem artystycznym, dziękując wszystkim za wspólnie spędzony czas. Starszaki zatańczyły poloneza, który na wszystkich zebranych wywarł ogromne wrażenie, nadając tym samym uroczystości bardzo podniosły charakter. Pani dyrektor złożyła podziękowania rodzicom za całoroczną pomoc i współpracę.

Po zakończonym występie dzieci, które ukończyły swoją edukację przedszkolną otrzymały dyplomy.

Poprawiony: wtorek, 03 września 2013 17:03
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 228 gości 

Tylko dla pracowników