Święto Pieczonego Ziemniaka Email

 

9 października przy pięknej pogodzie odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka. Przedszkolaki zgromadzone na placu przedszkolnym brały udział w różnorodnych konkurencjach sportowych, które przygotowała pani Agnieszka, a były to: biegi z ziemniakami na drewnianej łyżce, wyścigi taczek załadowanych ziemniakami czy też układanie wspólnie z rodzicami piramidy ziemniaczanej. Można było podziwiać ziemniaczane kukiełki, jeżyki, nie zabrakło również stempelków wyczarowanych przez nasze smyki. Po zawodach sportowych na dzieci czekały kolejne atrakcje: dmuchana zjeżdżalnia, tunel, wielka trampolina czy dmuchany zamek. Dobry humor nie opuszczał nikogo, było kolorowo i radośnie. Na koniec imprezy wszystkie dzieci posiliły się upieczonymi w ognisku ziemniakami, które smakowały, jak potrawy z najlepszej kuchni świata. Wszystkim Rodzicom biorącym czynny udział w tym święcie – serdecznie dziękujemy. Szczególnie tatusiom: Mateusza i Nikoli z grupy 6-latków za przygotowanie ogniska i pieczone ziemniaczki. To dzięki Wam dzieci mogły przeżyć kolejny miły dzień w przedszkolu.


 

 

 

Poprawiony: sobota, 12 października 2013 16:26
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 181 gości 

Tylko dla pracowników