Razem ćwiczmy buzię na wesoło. Email

W dniu 18.11.2013 r. odbyły się ,w gr. 4- latków, pierwsze zajęcia logopedyczne       z cyklu „Razem ćwiczmy buzię na wesoło”.  Zajęcia prowadziła pani Małgorzata – logopeda  z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Łęcznej w ramach wzajemnej współpracy. „Jagódki” bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły w zabawach usprawniających ich aparat artykulacyjny oraz stymulujących rozwój mowy. Pani Małgorzata przygotowała dla dzieci wiele ciekawych pomocy oraz ćwiczeń buzi i języka. Dla maluchów taka forma jest  miłym sposobem  na spędzenie  czasu w przedszkolu oraz  ciekawą nauką nowych umiejętności. Następne zajęcia odbędą się 02.12.2013 r.

Już czekamy , z szeroko uśmiechniętymi buziami J.

Poprawiony: czwartek, 21 listopada 2013 11:33
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 205 gości 

Tylko dla pracowników