Święto Pluszowego Misia Email

25 listopada obchodzimy "Światowy Dzień Pluszowego Misia". W naszym przedszkolu także odbyło się "Święto Pluszowego Misia", przygotowane przez grupę 6-latków we współpracy z Miejsko - Gminną Biblioteką Publiczną w Łęcznej.Tego dnia  dzieci przyszły ze swoimi ulubionymi pluszowymi misiami. Wszystkie grupy zaprezentowały swoje umiejętności wokalno - recytatorskie (wiersze, piosenki) oraz wykazały się wiadomościami w konkursie na temat życia niedźwiedzi. Dużo śmiechu i radości było podczas zawodów: "Niedźwiedzie łapy", "Zlizywanie miodu". Natomiast panie wykazały się swoimi zdolnościami plastycznymi rysując misie z zawiązanymi oczami. W prezencie dzieci dostały naklejki z misiami i rysunki misiów do kolorowania.


Poprawiony: czwartek, 28 listopada 2013 20:44
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 152 gości 

Tylko dla pracowników