Spotkanie z lekarzem- mamą Jasia "Rodzic Ekspert" Email

28 listopada  grupę "Muchomorki" i "Krasnale" odwiedziła mama Jasia  Pani doktor Anna Krasowska. Celem wizyty było zachęcenie dzieci do dbania o swoje zdrowie i prowadzenie zdrowego stylu życia. Pani doktor przekazała wiele cennych informacji, pobudziła wyobraźnię dzieci i zachęciła do dyskusji. Dzieci zadawały pytania, a także same udzielały odpowiedzi na zadane pytania. Przedszkolaki zapoznały się z nazwami i przeznaczeniem różnych niezbędnych przyborów skrywanych w torbie lekarskiej: stetoskopem, szpatułkami, latarką, termometrem i receptami. Chętne dzieci miały także możliwość usłyszenia bicia swojego serduszka. Na zakończenie wizyty Pani doktor obdarowała wszystkich przedszkolaków prezentami. W ramach podziękowania dzieci wręczyły mamie Jasia dyplom.

Dziękujemy za poświęcony czas i cenne informacje dotyczące dbania                o zdrowie.Poprawiony: niedziela, 01 grudnia 2013 08:48
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 154 gości 

Tylko dla pracowników