Spotkanie biblioteczne - "Mamo, tato chcę zostać bibliotekarzem" Email

W dniu 8 maja przedszkolaki z grupy "Słoneczka" wzięły udział w zajęciach edukacyjnych pt. "Mamo, tato chcę zostać bibliotekarzem". Na początku spotkania pani bibliotekarka Barbara Wójcik przeczytała dzieciom opowiadanie "Franklin i książka z biblioteki" wprowadzając w magiczny świat bibliotecznych książek. Podczas spotkania 6 - latki dowiedziały się o pracy bibliotekarza, odgadywały zagadki oraz poznały "Prośby książki do czytelnika". Dzieci złożyły pani Basi życzenia z okazji obchodzonego w tym dniu Święta bibliotekarza oraz odśpiewały "Sto lat". Na pamiątkę wizyty dzieci otrzymały kolorowe zakładki do książek oraz słodką niespodziankę. Mamy nadzieję, że dzięki temu spotkaniu wielu przedszkolaków zechce zostać w przyszłości bibliotekarzem.

Poprawiony: środa, 14 maja 2014 17:43
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 109 gości 

Tylko dla pracowników