Spotkanie biblioteczne "Czytanie łączy pokolenia" Email

"Słoneczka" wzięły udział kolejny raz w spotkaniu bibliotecznym.

14 maja odbyło się głośne czytanie po angielsku bajki o księżniczce i żabce pt. "The Princess and the Frog". Spotkanie zostało zorganizowane z okazji Tygodnia Bibliotek, który w tym roku obchodzony jest pod hasłem "Czytanie łączy pokolenia". Grupę "Słoneczka" przywitała Pani Danuta Panas - dyrektor biblioteki oraz Pani Ewa Dołgań-Panas - dyrektor Centrum Hellen Doron w Łęcznej.Zajęcia prowadzone były przez lektorkę Agatę Dymel-Mikiciuk. Przedszkolaki bardzo entuzjastycznie włączyły się do wszystkich przygotowanych gier i zabaw, podczas których chętnie używali nowo poznanych wyrazów. Czytaniu towarzyszyła nauka angielskich słówek , wesoła zabawa z kangurkiem oraz liczne ćwiczenia ruchowe. Na zakończenie każde dziecko otrzymało kolorowankę i kredki. W podziękowaniu za spotkanie przedszkolaki wręczyły własnoręcznie wykonane kwiatki.

Poprawiony: środa, 14 maja 2014 18:49
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 200 gości 

Tylko dla pracowników