I miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki o Zdrowiu Email
zmień

22 maja w Zespole Szkół w Cycowie odbył się III Powiatowy Konkurs Piosenki o Zdrowiu. Organizatorami konkursu był Powiatowy Zespół ds. Szkół Promujących Zdrowie, Starostwo Powiatowe w Łęcznej oraz Zespół Szkół w Cycowie. Główne cele konkursu to rozpowszechnianie i popularyzowanie treści prozdrowotnych, oddziaływanie profilaktyczne poprzez przekazywanie wiedzy w formie atrakcyjnej dla dzieci, integracja środowiska przedszkolnego i szkolnego oraz rozwijanie uzdolnień wokalnych i zainteresowań muzycznych.

Do udziału w konkursie zgłosiło się 8 grup z przedszkoli i  10 grup ze szkół podstawowych z terenu powiatu łęczyńskiego. Komisja oceniała wykonywane piosenki w dwóch kategoriach wiekowych – przedszkole i klasy 0–III. Nasze przedszkole reprezentowała grupa dzieci 6-letnich: Zuzia Kowalczyk, Klaudia Olender, Zuzia Bojarska, Krystian Krasuski, Kasia Pelczarska, Milenka Wawszczak, Nadia Majewska, Otylia Szfraniec; opiekunkami grupy były: pani Małgorzata Wawryszuk, pani Urszula Pytka i pani Renata Panas. Podczas występu przedszkolaki zaprezentowały utwór „W zdrowym ciele zdrowy duch”.

W swojej kategorii wiekowej dzieci z naszego przedszkola zajęły pierwsze miejsce. Gratulacje.

Poprawiony: niedziela, 25 maja 2014 07:47
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 1295 gości 

Tylko dla pracowników