Dzieci i rodzice w Muzeum Wsi Lubelskiej Email

22 maja 2014 roku dzieci z grupy "Krasnale" wraz z rodzicami uczestniczyły w wycieczce do Muzeum Wsi Lubelskiej. Program wycieczki obejmował zwiedzanie obiektu oraz udział w lekcji edukacyjnej "Zabawki moich dziadków".  Podczas zwiedzania uczestnicy wycieczki mieli możliwość obejrzenia zabudowań wiejskich z naszego regionu, liczących ponad 100 a nawet 200 lat. W chacie kowala można było obserwować pracę polegającą na kuciu miniaturowej podkowy którą dzieci otrzymały na pamiątkę. W czasie lekcji pokazywano  zabawki którymi bawiły się dzieci 100 lat temu. Na zakończenie wizyty w muzeum rodzice wraz z dziećmi mogli wspólnie  bawić się tymi zabytkowymi zabawkami. Podczas wycieczki panowała miła i rodzinna atmosfera.

Wycieczka odbyła się w ramach realizacji projektu profilaktycznego finansowanego ze środków z budżetu GMINY ŁECZNA.Poprawiony: czwartek, 05 czerwca 2014 19:12
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 74 gości 

Tylko dla pracowników