Rodzinny wyjazd do Teatru Muzycznego w Lubline Email

21 maja przedszkolaki z oddziału w Nowogrodzie w towarzystwie rodziców obejrzały w Teatrze Muzycznym w Lublinie spektakl muzyczny w reżyserii Jerzego Turowicza pt. „Kopciuszek”, baśń którą wszyscy znamy. Jest w niej zła macocha, są złośliwe i egocentryczne siostry, ale jest też dobra i skromna dziewczynka, nazywana przez nie Kopciuszkiem. Jest też dobra wróżka, która pozwala Kopciuszkowi spełnić marzenie o balu. Wszystko jak w bajce ze starej książeczki. Jaki los spotkał piękną dziewczynkę, komu przypadła do gustu? Nasze przedszkolaki mogły odnaleźć odpowiedzi na te pytania. Dzieci zachowywały się wspaniale, zarówno podczas przedstawienia jak i podczas podróży. Spektakl bardzo podobał się dzieciom i ich rodzicom. Wszyscy z wycieczki wrócili pełni wrażeń. Oby więcej takich rodzinnych wyjazdów.

Wycieczka odbyła się w ramach realizacji projektu profilaktycznego finansowanego ze środków z budżetu GMINY ŁECZNA.

Poprawiony: niedziela, 01 czerwca 2014 14:16
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 65 gości 

Tylko dla pracowników