Przedszkolny Festiwal Piosenki i Tańca - Debiuty 2014 Email

8 czerwca w Amfiteatrze na os. Samsonowicza w Łęcznej odbył się Przedszkolny Festiwal Piosenki i Tańca - Debiuty 2014.Celem festiwalu było propagowanie dziecięcego repertuaru muzycznego, rozwijanie uzdolnień w wieku przedszkolnym oraz aktywizowanie środowisk edukacyjnych najmłodszych dzieci. Z naszego przedszkola swoje umiejętności wokalne i taneczne zaprezentowały dzieci z grup "Jagódki" i "Słoneczka"oraz zespół taneczny prowadzony przez pana Dawida M. na zajęciach dodatkowych.Wszystkie przedszkolaki zaprezentowały się pięknie w specjalnie przygotowanych strojach zarówno pod względem estetycznym jak i artystycznym. Wykonawcy  otrzymali dyplomy i upominki.

Poprawiony: poniedziałek, 09 czerwca 2014 20:35
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 

Tylko dla pracowników