Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Natura i Ja w Poleskim Parku Narodowym" Email

29.04.2014 r. przedszkolaki z trzech grup "Jagódki", "Muchomorki" i "Słoneczka" zwiedzały Poleski Park Narodowy. Dzieci były pod dużym wrażeniem różnorodności flory i   fauny w tym ciekawym miejscu. Tym bardziej wzięły  z wielką ochotą udział  w konkursie plastycznym zorganizowanym przez PPN. Nasze przedszkolaki wykonały bardzo ciekawe i orginalne prace związane z tym miejscem. Jury doceniło wysiłki i talent naszych dzieci nagradzając Zuzię B. i Otylię Sz. z grupy "Słoneczka" wyróżnieniem. Dziewczynki otrzymały dyplomy i książki.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!


Poprawiony: piątek, 13 czerwca 2014 08:49
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 89 gości 

Tylko dla pracowników