Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego Email

Dnia 24.06.2014r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Starszaki, czyli 5 -6 latki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole, a młodsze dzieci, czyli 3 -4 latki żegnały swych starszych kolegów i koleżanki. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, recytowały wiersze,śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni goście i  Dyrektor przedszkola docenili ten wysiłek brawami. Dzieci otrzymały dyplomy i pamiątkowe książki.W dalszej części odbyło się uroczyste otwarcie Placu Zabaw. Zaproszeni goście Pan Dariusz Kowalski Zastępca Burmistrza Łęcznej, Pan Stefan Mitura  Kierownik Zespołu Szkół i Przedszkoli oraz Pan Krzysztof Matczuk Przewodniczący Komisji Oświaty Rady Miejskiej przecięli wspólnie wstęgę, życząc dzieciom wesołej zabawy. Rozpoczęła się wspólna i wesoła zabawa. Dodatkową atrakcją dla dzieci były dmuchane zabawki:  zamek, zjeżdżalnia oraz trampolina.

Dziękujemy wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom, że wybrali nasze przedszkole, za owocną współpracę i zaangażowanie w życie przedszkola.


 

Poprawiony: czwartek, 26 czerwca 2014 20:07
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 77 gości 

Tylko dla pracowników