"Zdrowo na sportowo"- zawody dla dzieci Email

25 czerwca w naszym przedszkolu odbyły się zawody sportowe dla dzieci pod hasłem "Zdrowo na sportowo". Przedszkolaki  zmagały się z różnymi konkurencjami: rzut do celu, skoki w workach, wyścig z taczką, slalom  piłką pomiędzy pachołkami oraz uderzenie kijem golfowym w piłkę i trafienie do bramki. Warunkiem wzięcia udziału  w zmaganiach sportowych było posiadanie dobrego humoru dlatego też  panie również przyłączyły się do zabawy. Przedszkolaki wiedzą że ruch to zdrowie dlatego każdą wolną chwile spędzają aktywnie. Każdy uczestnik zawodów otrzymał pamiątkowy dyplom oraz wylosowaną przez siebie nagrodę.

Gimnastyka to podstawa, to dla dzieci ważna sprawa ...

Poprawiony: czwartek, 26 czerwca 2014 20:02
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 

Tylko dla pracowników