Witamy! Email

Szanowni Państwo!

Zgodnie  z obowiązującymi przepisami dotyczącymi rekrutacji do przedszkoli na rok  szkolny 2018/2019 - dzieci zapisane aktualnie do przedszkola nie przystępują do niej i mają zapewnione miejsce w przedszkolu od 01.09.2018r. jeżeli rodzice złożą niniejszą deklarację.

Uprzejmie proszę o pobranie  za potwierdzeniem u wychowawców  w/w deklaracji korzystania z naszego przedszkola i złożenie jej w gabinecie dyrektora przedszkola  do 21.02.2018r. (wtorek). Brak deklaracji we wskazanym ustawowo terminie spowoduje, że będą Państwo podlegali rekrutacji na zasadach ustawowych.

Katarzyna Gańska
Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 1 w Łęcznej

INFORMACJA O REKRUTACJI

Wykaz opłat dla poszczególnych grup

za styczeń. Szczegóły tutaj

Szanowni rodzice!

Z dniem 01.09.2017r. następuje zmiana zasad dokonywania opłat za przedszkole - nie będą zawierane
z Państwem umowy. Wysokość opłat będzie naliczana
w oparciu o złożone deklaracje oraz wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola i podana na tablicy ogłoszeń,
a także na stronie internetowej przedszkola.

Poprawiony: niedziela, 11 lutego 2018 08:52

mod_vvisit_counterWszystkich1332732