Witamy! Email


Drodzy Rodzice

Do piątku 18.10.2019 r. będzie zbierana w przedszkolu makulatura. Za zebraną makulaturę przedszkole otrzyma wyjątkowe drzewka: świerk, buk, czereśnia, jabłoń, grusza, śliwa.                                                                                             Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji.
Regulamin korzystania z karty magnetycznej rejestrującej rzeczywisty czas pobytu dziecka w Przedszkolu Publicznym nr 1
w Łęcznej


 

1 miejsce na Międzyprzedszkolnej Olimpiadzie Sportowej

„Duży i mały to sportowiec doskonały”
W tym roku 1 miejsce na Olimpiadzie sportowej wywalczyły  dzieci

z grupy „Słoneczka” i „Krasnoludki”


Serdecznie gratulujemy zwycięzcom

i dziękujemy rodzicom za wspaniały doping!

 


 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w tegorocznej edycji Powiatowego Konkursu Piosenki o Zdrowiu w Cycowie, dziewczynki z grupy "Motylki" z oddziału w Nowogrodzie otrzymały pierwsze miejsce w kategorii "0-III klas" Antonina Jabłoniec oraz Julia Romańska zaprezentowały piosenkę pt.: "Rowerowa wycieczka"
Wykaz opłat dla poszczególnych grup

za WRZESIEŃ. Szczegóły tutaj

 


Poprawiony: środa, 16 października 2019 20:11
 
mod_vvisit_counterDzisiaj567
mod_vvisit_counterW tym tygodniu8066
mod_vvisit_counterW tym miesiącu61515
mod_vvisit_counterWszystkich2614843

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 203 gości 

Tylko dla pracowników