Witamy! Email

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Przed Państwem szansa bezpłatnego zaszczepienia dzieci przeciw pneumokokom – jednych z najbardziej groźnych bakterii wywołujących ciężkie choroby i często pozostawiających powikłania na całe życie. Taką możliwość oferuje Państwu Ministerstwo Zdrowia. Można zaszczepić dzieci do 5 r.ż., które dotąd nie otrzymały szczepionki przeciw pneumokokom. Wystarczy tylko zgłosić się do swojego Lekarza Pierwszego Kontaktu. Zachęcam Państwa do skorzystania z tej możliwości, bo przecież: „Pneumokoków nie lubimy, więc nasze dzieci zaszczepimy”

Z poważaniem,

Dr med. Iwona Paradowska-Stankiewicz
Konsultant Krajowy ds. Epidemiologii

INFORMACJA O REKRUTACJI

Wykaz opłat dla poszczególnych grup

za MARZEC. Szczegóły tutaj

Szanowni rodzice!

Z dniem 01.09.2017r. następuje zmiana zasad dokonywania opłat za przedszkole - nie będą zawierane
z Państwem umowy. Wysokość opłat będzie naliczana
w oparciu o złożone deklaracje oraz wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola i podana na tablicy ogłoszeń,
a także na stronie internetowej przedszkola.

Poprawiony: czwartek, 05 kwietnia 2018 13:51

mod_vvisit_counterWszystkich1425344