"Powitanie jesieni" - spotkanie integracyjne w grupie ,,KRASNOLUDKÓW” Email

16 października odbyło się spotkanie integracyjne grupy Krasnoludków wraz z rodzicami.     Na początku dzieci losowały emblematy wiewiórki, grzybka, listka, jeżyka , które od razu przydzielały do odpowiedniej grupy, gdzie wraz z rodzicami wykonywały zadania takie jak porządkowanie liści, czy smakołyków wiewiórki. Krasnoludki uczyły również swoich rodziców piosenek które śpiewają w przedszkolu oraz różnych tańców np. ,,Jesienny taniec". Odbyły się również warsztaty plastyczne pod nazwą ,,Cuda Niewidy, stworki, ludziki" – z darów natury oraz ,,Jesienne pejzaże”. Rodzice wraz z dziećmi wykazali się dużą pomysłowością oraz zaangażowaniem. Na koniec pobawiliśmy się wspólnie przy różnych zabawach muzyczno-ruchowych.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM KRASNOLUDKOWYM RODZICOM ZA PRZYBYCIE I ŚWIETNĄ ZABAWĘ !!! 


Poprawiony: poniedziałek, 27 października 2014 13:07
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 161 gości 

Tylko dla pracowników