,,MUCHOMORKI" na pobliskim cmentarzu. Email

W dniu 3 listopada 2014 roku dzieci z grupy ,,Muchomorków" wybrały się na wycieczkę na pobliski cmentarz, celem uczczenia pamięci zmarłych. Dzieci wspólnie z paniami upamiętniły poległych za naszą ojczyznę żołnierzy. W chwili ciszy, po krótkiej modlitwie za zmarłych żołnierzy uczyniły gest złożenia zapalonych zniczy na ich grobie. Szczególną uwagę zwracaliśmy na te groby, o których już nikt nie pamięta.

Pogoda była słoneczna, a więc obeszliśmy cmentarz dookoła, oglądaliśmy groby świątecznie ustrojone kwiatami, wieńcami oraz zniczami.

W przedszkolu uczymy dzieci okazywania szacunku osobom, które od nas odeszły, a także pokazujemy, jak ważne jest zachowanie o nich pamięci.


Poprawiony: niedziela, 16 listopada 2014 13:28
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 65 gości 

Tylko dla pracowników