11 listopada- Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę Email

Dnia 7 listopada 2014 roku grupa „Motylki” niezwykle uroczyście obchodziła Święto Niepodległości prezentując patriotyczny program artystyczny. Aby w sposób godny i uroczysty przeżyć to święto podczas zajęć z  lekcji historii i patriotyzmu dzieci wraz z rodzicami wysłuchały legendy „O Lechu, Czechu i Rusie” czytanej przez p. Dyrektor, dzieliły się zdobytą wiedzę na temat losów naszej ojczyzny oraz utrwaliły znajomość Hymnu Państwowego, wyglądu flagi i godła. W tym dniu odbył się również Turniej Wiedzy o Polsce, którego celem było patriotyczne zainspirowanie młodego pokolenia, pogłębienie tożsamości, świadomości narodowej i miłości do Ojczyzny. Przedszkolakom kibicowali zgromadzeni rodzice i rodzeństwo. W nagrodę za wykazanie się dużą wiedzą dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody oraz zostały zaproszone na słodki poczęstunek przygotowany przez dumnych rodziców.


Poprawiony: niedziela, 16 listopada 2014 13:19
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 123 gości 

Tylko dla pracowników